Випускники кафедри дизайну ЧДТУ отримали дипломи магістрів

11 лютого 2022

10 лютого 2022 року у Черкаському державному технологічному університеті відбулось урочисте вручення дипломів освітньо-кваліфікаційного рівня "МАГІСТР".

12 випускників кафедри дизайну ФКТМД за напрямами: "Графічний дизайн", "Дизайн середовища", "Промисловий дизайн" та "Дизайн одягу" отримали дипломи за спеціальністю "Дизайн" в галузі знань "Культура і мистецтво". Дипломи з відзнакою були вручені десятьом випускникам кафедри.

Цьогоріч привітав з урочистостями та вручав дипломи магістрів д. і. н., професор, заслужений працівник освіти України, проректор з гуманітарно-виховних питань Черкаського державного технологічного університету Валентин ЛАЗУРЕНКО.

З найщирішими побажаннями успіхів, здоровя, щастя та  професійних досягнень, з подякою за активну участь у житті рідної кафедри, університету та міста звернулась до випускників д.мист., доцент, завідувач кафедри Інна ЯКОВЕЦЬ. Свої привітання висловили: куратор групи магістрів д.т.н., професор Наталія РОМАНЕНКО, керівники секторів: д.і.н., професор Олена ХРАМОВА-БАРАНОВА, к.т.н., доцент Мекуріа  ДЕМЕССІЕ; викладачі кафедри: к.мист., доцент Олександр ЛУГОВСЬКИЙ, к.мист., доцент Наталія ЧУГАЙ та ст. викладач Ірина  САЄНКО.

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!