"Традиційний щорічний пленер художників кафедри дизайну – відбувся!"

7 жовтня 2019

4 жовтня 2019 року викладачі та співробітники кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету виїжджали на традиційний щорічний пленер, присвячений Дню художника. Подія, зазвичай, відбувається на турбазі ЧДТУ «Рось», на мальовничому березі річки Рось.

В цьому році погода не балувала, але колектив не з лякливих, і після традиційної кави всі розійшлися шукати свої чудові краєвиди …під парасольками. За виставленими на перегляд творчими акварельками викладацька спільнота признала кращою роботу старшого викладача Галицької О.В., яка отримала цікавий приз.

Незабаром, в ЧДТУ відбудеться відкриття виставки мистецьких робіт викладацького складу кафедри дизайну, присвяченої Дню художника.