15.12.2021 на кафедрі дизайну ЧДТУ розпочалися захисти дипломних кваліфікаційних робіт магістрів за спеціальністю 022 Дизайн.

17 грудня 2021
              15.12.2021р. відбувся перший день захисту дипломних кваліфікаційних робіт магістрів за спеціальністю 022 Дизайн. Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти підтвердили високий рівень підготовки та отримали відмінні оцінки від членів екзаменаційної комісії.
                Зокрема Диплом з відзнакою ЕК за роботу «Трансформація образу матадора в сучасному дизайні костюма» отримала студентка сектору «Дизайн одягу» Монархова Анастасія /кер. старший викладач Бердник А.П./ Авторська робота приємно вразила комісію складністю та оригінальністю крою.
               Після успішного захисту всіх кваліфікаційних робіт студенти висловили подяку викладачам кафедри за отримані знання, які стануть у нагоді в майбутній професії.