ЦІКАВІ ДОСЛІДЖЕННЯ СТУДЕНТІВ – ДИЗАЙНЕРІВ. «Дні студентської науки 2020»

30 квітня 2020

29 квітня кафедра дизайну провела у режимі он-лайн, на платформі CiscoWebex заключну конференцію «Днів студентської науки», в якій брали участь 8 студентів із найкращими доповідями, вибраними із загальної чисельності – 21 доповідь за усіма спеціалізованими секторами кафедри: Графічний дизайн, Промисловий дизайн, Дизайн середовища, Дизайн одягу.

Гостем конференції був заслужений діяч мистецтв, кандидат мистецтвознавства, професор кафедри дизайну Харківської державної академії дизайну і мистецтв Бойчук Олександр Васильович, який брав активну звукову участь у конференції.

Конференцію відкрив декан факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну, к.т.н., доцент Підгорний Микола Володимирович. Ввела конференцію завідувачка кафедри дизайну, д.т.н., професор Романенко Н.Г. Технічну можливість взяти активну участь у конференції мали: доктор мистецтвознавства, професор Яковець Інна Олександрівна, д.і.н., професор Храмова-Баранова Олена Леонідівна, к.т.н., доцент Демессіе Мекурія Келкай, старший викладач Чугай Наталія Миколаївна, викладач Савісько Руслан Іванович.

Не зважаючи на технічні складності дистанційного спілкування, доповіді, підготовлені студентами під керівництвом ПВС кафедри, мали не тільки інформативний характер, але й на практиці студенти показали впровадження своїх досліджень, демонструючи їх у своїх презентаціях.

Призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце отримала студентка магістратури (група мДЗ-51)

Філатова Ірина. Тема доповіді: «ЛІНОГРАВЮРА В МИСТЕЦТВІ І СУЧАСНОМУ ДИЗАЙНІ».

Керівник – д.і.н., професор Храмова-Баранова О.Л.

2 місце отримали студенти Герасимчук Марина (група ДЗ-63), Назаренко Мар’яна (ДЗ-83). Тема доповіді: «ДО ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ ОБ’ЄМНИХ ТАКТИЛЬНИХ МАКЕТІВ».

Керівник – старший викладач Чугай Н.М.

3 місце поділили між студентами Монарховою Анастасією (група ДЗ-64), тама доповіді: «МОДНІ КОЛІРНІ ТЕНДЕНЦІЇ ОДЯГУ СЕЗОНУ ВЕСНА-ЛІТО 2020» і Мороз Анастасією (група ДЗ-72).

Керівники: д.т.н., професор Романенко Н.Г., к.т.н., доцент Демессіе М.К., відповідно.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ДЯКУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ!