ЧДТУ: Партнерська співраця в дії — у Медведівці пройшла презентація дизайн проєктів для громади

25 червня 2020

24 червня 2020 у межах проєкту «Партнерська співпраця в дії» ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор разом із науковцями єдиного технологічного вишу регіону зустрілися з представниками Медведівської об'єднаної територіальної громади, очолюваної Олексієм Лавріненком, для презентації результатів спільної роботи.

Ідеї перших кроків партнерської співпраці виникли під час Днів ЧДТУ у Медведівській ОТГ, що проходили під гаслом «Вчись! Працюй! Живи на Черкащині!». Відтак, упродовж онлайн-презентації завідувачка кафедри дизайну ЧДТУ Наталія Романенко та студентки-дизайнери групи ДЗ-72 Анастасія Мороз і Карина Шепель ознайомили авдиторію з унікальними проєктами, які розробили під керівництвом старших викладачів Григорія Депутата та Сергія Шилімова спеціально для розвитку Медведівської об'єднаної територіальної громади та з перспективами подальшої співпраці. Окрім цього, дизайнери ЧДТУ додатково розробили проєкт дитячого садочку «Дизайн-проєкт інтер’єрів для дошкільного закладу в с. Медведівка», який захистилащала студентка бакалаврату групи ЗДЗ-52 Тетяна Чубар під керівництвом старшого викладача Григорія Депутата, та проєкт ландшафтного дизайну парку у селі Медведівка, який розробив випускник магістратури Сергій Нестеренко під керівництвом доцента Демессіе Меркуріа Келкай.

Детальніше про візит ЧДТУ до Медведівської ОТГ у відео.