ЧДТУ привітав Харківську державну академію дизайну і мистецтв зі сторічним ювілеєм

22 жовтня 2021

Днями делегація викладачів Черкаського державного технологічного університету у складі завідувача кафедри дизайну ЧДТУ Інни Яковець та старших викладачів Сергія Шилімова та Людмили Шилімової-Ганзенко привітала Харківську державну академію дизайну і мистецтв зі сторіччям із дня заснування навчального закладу. 

Ця ювілейна дата знакова і для Черкаського державного технологічного університету, адже спеціальність «Дизайн» у ЧДТУ веде свій часопис із 1999 року, коли в Черкаському інженерно-технологічному інституті при кафедрі інженерної та комп’ютерної графіки було відкрито філіал Харківського художньо-промислового інституту (нині Харківська державна академія дизайну і мистецтв). У 2001 році спеціальність була ліцензована як самостійна у ЧДТУ. 

Багаторічна співпраця з ХДАДМ сприяла активному розвитку галузі дизайну у ЧДТУ (захисти кандидатів наук з мистецтвознавства, участь у міжнародних форумах, виставках, конкурсах, проведення майстер-класів, відкритих лекцій, участь в студентських олімпіадах і конкурсах наукових робіт тощо).

 

                        

                       

                        

                        

                        

                        

                                                             

                        

                        

                        

                        

                        

                        

                       

                        

                        

                        

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!