ЧДТУ влаштував наукову феєрію для педагогів черкаських шкіл

14 лютого 2020

У межах семінару «Створення ефективної моделі організації освітнього простору», що проходив для представників педагогічних установ міста 13 лютого в  Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15, Черкаський державний технологічний університет влаштував Наукову феєрію.

До Наукової феєрії ЧДТУ, на якій були присутні ректор ЧДТУ Олег Григор, проректори та декани, кожен факультет, кожна кафедра університету підготували креативні презентації спеціальностей, які знаходяться в авангарді сучасного освітнього процесу.

Ректор ЧДТУ Олег Григор у своєму виступі перед освітянами наголосив на широкому спектрі можливостей для студентів, приділивши особливу увагу співпраці університету з низкою освітніх закладів, державних установ та приватних підприємств, які охоче надають робочі місця випускникам Черкаського державного технологічного університету.

Зі свого боку, декани всіх факультетів Черкаського державного технологічного університету розповіли учасникам семінару про перспективи здобуття вищої освіти у провідному технологічному виші регіону, унікальність навчання на їхніх факультетах, досягнення та здобутки науковців і студентів, партнерські стосунки з державними та приватними установами не лише Черкас, а й обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня. У своїх промовах науковці наголошували, що Черкаський державний технологічний університет докладає максимум зусиль, аби молодь вчилась, працювала та жила на Черкащині, складала гідну конкуренцію на ринку праці та стала рушійною силою для розвитку української держави.