Cтуденти магістратури кафедри дизайну готуються до вступної кампанії 2022 року

9 листопада 2021

Як завжди, дизайнери поновлюють свої рекламні атрибути.
             Переддипломна практика студентів магістратури спеціальності "Дизайн" (за видами), керівник — професор Наталія Романенко, передбачає розробку сучасної айдентики спеціальності "Дизайн" та її розгалуження в ЧДТУ. Кожен студент пропонує своє бачення розвитку спеціальності та пояснює шляхи її засвоєння майбутнім вступникам. Узагальнюють всі візуальні пропозиції студенти сектору «Графічний дизайн».
             В поточному навчальному році творчий колектив студентів з підготовки рекламних плакатів вступної кампанії 2022 року очолила  Кудревич Вікторія, студентка групи мДЗ-71.
             На розгляд мистецької ради кафедри дизайну з 14 пропозицій студентів магістратури були відібрані три плакатні композиції, виконані у співавторстві:
            1. Мусатенко Анастасія, Барвінський Сергій, Руль Ольга;
            2. Кудревич Вікторія, Руль Ольга, Барвінський Сергій, Мандра Валерія, Монархова Анастасія;
            3. Малород Владислава, Руль Ольга, Мандра Валерія, Монархова Анастасія.