Дистанційне навчання дизайнерів одягу

9 квітня 2020

Вплив карантину і вимоги дистанційного навчання створили складності для роботи студентів освітньої програми «Дизайн одягу». Оскільки, якщо опрацьовувати теоретичний матеріал, конспекти лекцій з відповідями на контрольні запитання, формулювати концепції дизайн-розробок в онлайн-режимі, побудови креслень в масштабі, які викладач контролює через фотозображення – це допустимо. То найскладніше – кроїти самостійно і опановувати складні технологічні процеси при виготовленні виробів, які відшиваються вперше, – практично неможливо.

Тим не менше, викладачі і студенти зосереджують свою увагу на ескізних роботах, підготовчих процесах з надією, що карантин мине і виготовити пальто, костюм, брюки чи сукню можна буде в майстерні університету.