Дизайнери ЧДТУ долучаться до оформлення простору музею майбутнього Собору на площі 700-річчя

10 вересня 2020

Керівництво Черкаського державного технологічного університету та кафедра дизайну відгукнулися на прохання благодійної організації «Благодійний фонд Преподобного Сергія Радонезького»  (голова - Володимир Зозуля) посприяти у розробці дизайн-проєкту церковного музею на першому рівні церкви «Всіх святих землі Української», що нині добудовується на площі 700-річчя.

Ректор ЧДТУ Олег Григор, проректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ Валентин Лазуренко, завідувачка кафедри дизайну ЧДТУ Наталія Романенко та майстер із виробничого навчання кафедри дизайну ЧДТУ Олександр Шепеньков поспілкувалися з ініціаторами будівництва, оглянули приміщення  майбутнього музею та обговорили робочі питання. Вже найближчим часом Черкаський державний технологічний університет спрямує потужний потенціал професорсько-викладацького складу та студентів кафедри дизайну на реалізацію дизайн-проєкту нової культової історичної місцини для жителів і гостей Черкас.