Дизайнери ЧДТУ долучилися до міжнародної мистецької акції «ВОЛЬНАНОВА»

23 травня 2022

Студенти і викладачі кафедри дизайну факультету комп'ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університету долучилися до міжнародної мистецької акції VOLNANOVA|ВОЛЬНАНОВА, присвяченої героїчному спротиву українського народу проти російських окупантів у російсько-українській війні та майбутньому розквіту України.

Свої роботи в онлайн-експозиції «ВОЛЬНАНОВА» представили: Володимир Кривонос, Марія Клименок, Леся Тарахтій, Руслана Циганенко, Вікторія Кудревич, Анна Сторчеус, Мар'яна Назаренко.

Відповідно до поставлених організаторами завдань, дизайнери ЧДТУ створили яскраві художні образи та візуальні меседжі, у яких закарбована ідея свободи нації, права на її самоідентифікацію та збереження миру у світі. Такі мистецькі роботи покликані формувати національну ідентичність України; увічнити героїзм й жертовність українців; збагатити історичну культурну пам’ять про захисників та загиблих під час російсько-української війни.

Творчі доробки молоді потужно візуалізують образи майбутнього розквіту та відродження України, одночасно підриваючи  інформаційну політику та послаблюючи моральні сили країни-агресора.

Культурно-мистецька спільнота України ініціювала таку подію задля об’єднання  зусиль на культурному та інформаційному фронті у боротьбі з російською агресією для привернення уваги усього цивілізованого світу до проблеми війни та для підтримки високого морального духу українського народу, виконання культурним фронтом своєї професійної місії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

                       

   

 

 

  

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!