Дизайнери ЧДТУ презентували у Черкаській спеціальній школі перші результати напрацювань у межах нового спільного проєкту

3 січня 2024

26 грудня 2023 року відбулася чергова зустріч викладачів та студентів кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету та педагогів і учнів Комунального закладу «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради» (для дітей з вадами зору).

Цього разу делегація викладачів освітньо-професійної програми «Промисловий дизайн» відвідала комунальний заклад. Колектив кафедри дизайну представляли: завідувачка кафедри дизайну, докторка мистецтвознавства, професорка Інна Яковець, доцент Олександр Луговський та студент магістратури Данило Журавель. Педагогічний колектив спеціальної школи: в.о. директора Інна Шевченко, заступниця директора з виховної роботи Наталія Коваль, вчителька тифлопедагогиня Тетяна Цюрмаста та учениця 8-А класу для дітей з порушеннями зору Софія Вінницька.

Дизайнери ЧДТУ презентували перші результати напрацювань у межах проєкту, де передбачається виготовлення інформаційних табличок, котрі відповідали б нормативним вимогам щодо тактильного та візуального сприйняття.

Спілкування видалося корисним і плідним. Таблички, які виготовив студент магістратури Данило Журавель отримали високу оцінку фахівців-педагогів Комунального закладу «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради». Відразу ж пройшла апробація з допомогою учениці школи Софійки Вінницької.

Тепер у нас є чіткі орієнтири, куди рухатися далі у межах цього проєкту. Для кафедри важливо, що до реалізації цього та інших проєктів залучені студенти кафедри дизайну, зокрема, магістри ОПП «Дизайн і візуальна культура»,  – зазначила завідувачка кафедри дизайну ЧДТУ, професорка Інна Яковець.

Співпраця між Черкаським державним технологічним університетом та КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради» триває, зміцнюючись та втілюючи нові проєкти.