Дизайнери ЧДТУ стали переможцями Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo» - 2023

8 січня 2024

Студенти кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету здобули низку перемог Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo» серед молоді, яка цікавиться і вивчає комп’ютерну графіку й анімацію у віковій категорії «Студенти закладів вищої освіти».

Переможцем у номінації «Растрова графіка» став студент магістратури, освітньо-професійної програми «Промисловий дизайн», нині викладач кафедри дизайну ЧДТУ, Володимир Кривонос з творчими роботами 2022/2023 навчального року: «Happy meet», «Explore Space Infinity», «Forest Girl», «AZOV».

У номінації «3D графіка» за роботи: «Lab 31», «Station 31», «Satelitte P.L.U.T.O.N.» Володимир Кривонос отримав Диплом ІІ ступеня. Дипломи ІІІ ступеня у цій номінації одержали: студентка освітньо-професійної програми «Промисловий дизайн» Інна Бикова за роботу «Застосування 3Ds Max для екстер'єру (часові епохи)»; студент освітньо-професійної програми  «Дизайн середовища», нині студент магістратури ОПП «Дизайн і візуальна культура» Єгор Добровольський за роботу «Застосування 3Ds Max для екстер'єру (пори року)» та студентка освітньо-професійної програми  «Дизайн середовища» Наталія Сандул за роботу «Створення екстер'єру - пори року в 3D».

Студентка магістратури освітньо-професійної програми «Дизайн середовища» Надія Криницина за роботу «Кінетична форма для інтер'єру» відзначена Сертифікатом учасниці у номінації «3D-анімація».

Конкурсні творчі роботи Інни Бикової, Єгора Добровольського, Наталії Сандул та Надії Кринициної виконані під керівництвом викладача кафедри дизайну ЧДТУ Руслана Савіська

Міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo» - 2023 організований Науковою лабораторією «Використання інформаційних технологій в освіті» при кафедрі інформатики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (Україна); кафедрою кібернетики і прикладної математики Ужгородського національного університету (Україна); Державним університетом Бріджвотер (США); Вільним університетом Тбілісі (Грузія); Академією Яна Длугоша (Польща); Університетом Малтепе (Туреччина) з метою надання молоді майданчика для показу авторських розробок та для спілкування у галузях комп’ютерної графіки, комп’ютерної анімації та вебдизайну.