Дизайнери ЧДТУ та представники Черкаської спеціальної школи за круглим столом обговорили плани подальшої співпраці

12 грудня 2023

7 грудня 2023 рокуна кафедрі дизайну Черкаського державного технологічного університету відбувся круглий стіл за участю викладачів освітньо-професійної програми «Промисловий дизайн» та делегації Комунального закладу «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради» (для дітей з вадами зору).

Колектив кафедри дизайну представляли: завідувачка кафедри дизайну, докторка мистецтвознавства, професорка Інна Яковець, кандидатка мистецтвознавства, доцентка Наталія Чугай, кандидат мистецтвознавства, доцент Олександр Луговськийта студенти магістратури Данило Журавельі Олена Чорнобай.До складу делегації спеціальної школи увійшла заступниця директора з виховної роботи Наталія Коваль,заступниця директора з навчальної роботи Ірина Гордієнко, вчителька тифлопедагогиня Тетяна Цюрмаста.

Під час спілкування партнери підбили підсумки співпраці та обговорили плани на найближче майбутнє. Зокрема йшлося про виготовлення інформаційних табличок, котрі відповідали б нормативним вимогам щодо тактильного та візуального сприйняття.

– Уже кілька років кафедра дизайну Черкаського державного технологічного університету співпрацює із Комунальним закладом «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради». І ось сьогодні ми обговорили новий цікавий проєкт, котрий обов’язково буде реалізований із залученням студентів кафедри дизайну,  – зазначила завідувачка кафедри дизайну ЧДТУ, професорка Інна Яковець.

З кожним роком співпраця між Черкаським державним технологічним університетом та КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради» зміцнюється, втілюючи нові проєкти .