ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ ЗА ПІДТРИМКИ ЧДТУ У ЧЕРКАСЬКОМУ ЦНАПІ ВІДКРИЛАСЬ ВИСТАВКА РОБІТ МІЖНАРОДНОЇ АКЦІЇ «ВОЛЬНАНОВА»

31 липня 2023

28 липня 2023 року до Дня Української Державності у Центрі надання адміністративних послуг міста Черкаси Черкаської міської ради відкрилась виставка творів Мистецької міжнародної акції «ВОЛЬНАНОВА» організованої спільно Черкаським державним технологічним університетом та Черкаським художнім музеєм. Також співзасновниками виступили Національна спілка художників України, зокрема, Костянтин Чернявський та Олексій Роготченко. Виставка присвячена героїчному спротиву українців в повномасштабній російсько-українській війні.

Творчі задуми мистецької акції «ВОЛЬНАНОВА»  відображають війну та показують почуття українців. Особливо приємно, що переважну більшість з представлених робіт виконали студенти, випускники кафедри дизайну та викладацький склад Черкаського державного технологічного університету, – зазначив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор

В експозиції представлено 31 одну творчу роботу номінацій «design» та «art». Більшість робіт виконані студентами та викладачами кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету. Також представлені роботи студентів Херсонського національного технічного університету та відомого українського живописця, народного художника України, президента Національної академії мистецтв України Віктора Сидоренка.

В інших локаціях Центру розміщено виставку журналіста, PR-менеджера, офіцера Збройних Сил України з позивним «Блискавка» – Володимира Мукана та виставку кращих робіт учасників конкурсу І-ого відкритого дитячого міського конкурсу «ВОЛЬНАНОВА діти», яка підготовлена вихованцями мистецьких шкіл міста. Організатором першого міського мистецького конкурсу «ВОЛЬНАНОВА діти» є Черкаська дитяча художня школа ім. Данила Нарбута.

Запрошуємо відвідати виставки у Центрі надання адміністративних послуг за адресою Благовісна, 170.