Студентка ЧДТУ Єлизавета Сікало у складі жіночої збірної здобула срібло на чемпіонаті України зі стрільби з лука

7 вересня 2020

2-3 вересняу Черкасах проходив Чемпіонат України зі стрільби з олімпійського лука, у якому брали участь чоловічі, жіночі та змішані команди.

За результатами фінального раунду команда черкаських спортсменок у складі: студентки кафедри дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університету Єлизавети Сікало, Софії Новіцької та Марії Коваленко – виборола друге місце, незважаючи на високу кваліфікацію спортсменок-суперниць із Сум.

Загалом, участь у чемпіонаті взяли спортсмени із 10 областей України та міста Київ, зокрема призери Олімпійських ігор, чемпіони та призери міжнародних і всеукраїнських стартів — спортсмени, які входять до складу національної збірної команди України.