Фестиваль "Три крапки" 2015

16 жовтня 2015

Викладачі кафедри Дизайну разом із студентами стали активними  учасниками четвертого фестивалю сучасного мистецтва і графічного дизайну: «Три крапки», відкриття якого відбулося 08.10.2015 в Черкаському обласному художньому музеї.

З вітальним словом до учасників звернулися голова Черкаської міської ради Одарич Сергій Олегович, директор обласного художнього музею Гладун Ольга Дмитрівна, проректор з гуманітарної роботи ЧДТУ Лазуренко Валентин Миколайович, завідувач кафедри дизайну ЧДТУ Романенко Н.Г.

В 2009 року, зусиллями колективу обласного художнього музею та її директора Гладун О.Д., доцента кафедри філософії Черкаського національного університету Пушонкової Оксани Анатоліївни, кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету напередодні свята Покрови Святої Богородиці, Дня художника Черкащини стартував фестиваль «Три крапки». В рамках фестивалю проходить Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена проблемам візуальної культури і виставка робіт сучасного мистецтва - як зрілих художників так і студентів.

Представництво науковців в IV Всеукраїнська науково-практична конференції досить широке: Харків, Львів, Київ,Кіровоград, Суми, Чернігів,  Івано-Франківськ.  Конференція проходила під головуванням завідувача кафедри дизайну ЧДТУ Романенко Н.Г. й доцента кафедри філософії Черкаського національного університету Пушонкової О.А.