ХНТУ відбувся V Всеукраїнський конкурс екслібриса пам’яті Фелікса Кідера

16 листопада 2018

7 листопада 2018р. в рамках святкування 20-річчя кафедри дизайну ХНТУ відбувся V Всеукраїнський конкурс екслібриса пам’яті Фелікса Кідера/

Конференцію було урочисто відкрито Головою організаційного комітету, доктором технічних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України, ректором Херсонського національного технічногоуніверситету Юрієм Миколайовичем Бардачовим.
Перед учасниками конференції виступили:
- доктор технічних наук, професор завідуюча кафедрою дизайну Херсонського національного технічного університету Олена Валеріївна Чепелюк
- заслужений працівник культури України, директор Херсонського обласного художнього музею ім. О. Шовкуненка. м. Херсон Аліна Василівна Доценко.
А також на пленарному засідання слово тримали наші гості:
- Кандидат мистецтвознавства, професор кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету. м. Черкаси Яковець Інна Олександрівна.
- Journalist, Verve - Saumya Sinha, Tanisha та Artist, Dora N Maani Choudhury Chamanlal Siju (Kutc, Індія).

Студенти магістратури першого курсу, спеціальності "Графічний дизайн" кафедри дизайну, Поліщук (Заяць) Ольга, Столяренко Валерія - вибороли призові місця. Студент четвертого курсу, групи ДЗ-53 Харченко Олексій брав участь у конференції з доповіддю і презентацією.

Участь прийняли 180 студентів з 14-ти вищих навчальних закладах в таких номінаціях :
1. Традиційний екслібрис (екслібрис, виконаний в традиційній графічній техніці - офорт, ліногравюра, ксилографія та ін.).
2. Комп'ютерний екслібрис (екслібрис, виконаний в програмах векторної графіки).
3. Меморіальний екслібрис (екслібрис, присвячення видатній персоні).
4. Екслібрис, присвячений Михайлу Жуку (екслібрис виконаний в довільній техніці, присвячений українському художнику, професору Української академії мистецтв, проректору Художнього інституту в Одесі.) – грошова номінація, започаткована ректором ХНТУ Бардачовим Ю.М.
5. Екслібрис, присвячений Олександру Довженку (екслібрис виконаний в довільній техніці, присвячений українському кінорежисеру, письменнику, кінодраматургу, артисту) - грошова номінація, започаткована Херсонською Торгово-промисловою палатою.
6. Екслібрис, присвячений Миколі Кулішу (екслібрис виконаний в довільній техніці, присвячений українському драматургу, журналісту, педагогу) - грошова номінація, започаткована Херсонським обласним академічним музично-драматичним театром ім. М.Куліша.