Кафедра дизайну ЧДТУ презентувала дизайн-проєкт території Центру соціальної та фізичної реабілітації «Перспектива»

7 березня 2024

На кафедрі дизайну Черкаського державного технологічного університету в межах наукового гуртка «Робота в матеріалі» був розроблений дизайн-проєкт території центру соціальної та фізичної реабілітації і презентований замовнику у присутності викладачів та студентів кафедри дизайну. Проєкт виконано на замовлення Черкаської міської громадської організації «Спілка батьків молоді з інвалідністю «Перспектива». Дизайн-проєкт благоустрою території був розроблений з включенням елементів іпотерапії та акватерапії для оздоровлення та реабілітації людей з обмеженими можливостями та людей, постраждалих внаслідок військової агресії росії.

Голова Спілки батьків молоді з інвалідністю «Перспектива» Валерій Гаврилов вручив Подяку головній розробниці проєкту студентці групи ДЗ-02 освітньої програми «Дизайн середовища» Любові Кривко за розроблення детального і змістовного проєкту, також висловив вдячність завідувачці кафедри дизайну Інні Яковець та керівнику проєкту доценту Мекурії Демессіе за сприяння та консультування при розробці проєкту.