Кафедра дизайну ФКТМД Черкаського державного технологічного університету зустріла першокурсників

1 вересня 2021

31 серпня 2021 р. на Площі Знань Черкаського державного технологічного університету відбулися урочистості з нагоди «Інавгурації нового 2021-2022 навчального року». Розпочалося свято з  Гімну України в  авторському виконанні студентки кафедри дизайну ФКТМД  Любові Кривко
          Цьогоріч  співробітників, студентів, їхніх батьків та близьких вже традиційно чекали привітання ректора ЧДТУ Олега Григора та почесних гостей університету, різноманітні цікаві заходи та зустрічі.

Прозвучав Студентський гімн «Гаудеамус». Вчорашні випускники шкіл приєднались до лав студентства.  Для проголошення ПРИСЯГИ СТУДЕНТА ЧДТУ запросили студентів-першокурсників – представників факультетів університету. Факультет комп'ютерізованих технологій, машинобудування і дизайну представляла студентка кафедри дизайну Алла Запорожець.

Після урочистостей під звуки пісні «Родина-родина» відбувся символічний Обряд входин першокурсників до дружного колективу нашого вишу.  Декан ФКТМД  Микола Підгорний зустрів
нових членів родини запашним короваєм, передав коровай першокурсниці та гуртом представники факультету попрямували на посівання. За давнім українським звичаєм батьки засівали своїх дітей житом-пшеницею на щастя, на долю, на нове життя. Весь професорсько-викладацький склад університету та гості свята щедро засіяли студентів «зерном науки».
           Після зворушливого Обряду входин студентів, викладачів та гостей чекали у стінах рідного факультету, де всіх зустрічали хлібом-сіллю. Микола Володимирович звернувся з привітальними словами до  першокурсників! Новачків ознайомили з умовами навчання. Під оплески першокурсникам вручили  Інавгураційні Сертифікати та значки ЧДТУ.
           І ось, нарешті,- рідна кафедра!  Завідувач кафедри Інна Яковець та колектив кафедри дизайну радо зустріли та привітали своїх новачків. Студенти познайомились зі своїми викладачами та оглянули  навчальні лабораторії, де вони будуть набувати фахових знань та вмінь.
           Інна Олександрівна побажала першокурсникам любити свою кафедру, наполегливо прагнути до нових знань, успіхів у справах, щастя та здоров'я!
          Вітаємо Вас в дружній родині кафедри дизайну!