Колектив художників кафедри Дизайну-ізотерапевти ветеранів АТО

11 листопада 2015

6 жовтня 2015 року у Черкаському госпіталі ветеранів війни, у відділі психологічного розвантаження зусиллями заслуженого художника України, почесного професора ЧДТУ Афоніна Віктора Андрійовича було розпочато  проект Арт-терапії бійців АТО, які знаходяться на лікуванні, яким конче потрібна така допомога.

Ідея запозичена у колег з Дніпропетровська - Анатолія Меньківа та Олени Барановської. Терапію бійців, які пережили страшні місяці війни, за допомогою зображувальної творчості, назвали Ізотерапією.

При сприянні голови Черкаського союзу воїнів АТО, Олексія Колісника, психолога Дорошенка В.В.,  Віктор Афонін організував викладачів – художників кафедри Дизайну ЧДТУ Куліш Т.А., Шепенькова О.О.,        Галицьку О.В. на проведення  занять образної творчості з нашими хлопцями.

Учасниками проекту стали більше двадцяти військових, які знаходились і знаходяться на лікуванні в Черкаському госпіталі ветеранів війни.

29 жовтня відбулося четверте заняття ізотерапією. Що з цього вийшло – просимо переглянути світлини. Чи матиме цей проект значний результат говорити поки-що рано, але початок проекту вже має позитивні відгуки від його учасників.

Повне відео www.5.ua/video/Reabilitatsiia-mystetstvom-izoterapiia-dlia-biitsiv-ATO-v-Cherkasakh--96548.html

Далі буде…