Магістрантка-дизайнерка ЧДТУ Анастасія Лисенко стала переможницею міжнародного конкурсу наукових робіт «Art and Design»

22 листопада 2023

Студентка магістратури кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету Анастасія Лисенко, яка навчається за  освітньою програмою «Дизайн (за видами), спеціалізація «промисловий дизайн», стала переможницею Міжнародного конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти у 2023/2024 н. р. за напрямком  «Art and Design»,

Конкурс, метою якого є сприяння розвитку наукової діяльності студентів в умовах розширення співпраці із закордонними закладами вищої освіти, формування креативного світогляду майбутніх фахівців, долучення молоді до процесів трансформації України в контексті реалізації цілей євроінтеграції, охоплює напрями: — Art and Design; Fashion industry; Public and Corporate Management.

Анастасія Лисенко на розгляд журі представила роботу  «DESIGN SPECIFICS OF INCLUSIVE MUSEUM SPACE» (Особливості дизайну інклюзивного музейного простору) під науковим керівництвом завідувачки кафедри дизайну, докторки мистецтвознавства, професорки Інни Яковець.

26 жовтня 2023 року відбулася підсумкова міжнародна науково-практична конференція учасників ІІ туру, на якій було оголошено імена переможців. Загалом до участі у конкурсі представлено понад сто робіт із дев'яти країн світу.

Черкаський державний технологічний університет вітає переможницю і зичить нових досягнень у підкоренні творчих вершин!

Засновником міжнародного конкурсу наукових робіт є базовий заклад вищої освіти – Київський національний університет технологій та дизайну (далі – КНУТД). Співорганізаторами Конкурсу є закордонні заклади вищої освіти: Університет Фоджа (Італія), Інститут технологій та бізнесу в Чеське-Будейовіце (Чехія), Університет прикладних наук Riseba (Латвія), Мінгачевірський державний університет (Азербайджан), Університет наук про життя «Король Міхай І» (Румунія), Естонський університет підприємництва Майнор (Естонія), Католицький університет Мауле (Чілі), Університет св. Павла (Кенія), Державний університет ім. Акакія Церетелі (Грузія), Політехнічний Університет м.Тірана (Албанія), Технічний університет Молдови (Молдова), Державний педагогічний університет ім. І. Крянге (Молдова), Університет мистецтв імені Георгє Енеску (Румунія), Каунаський технологічний університет (Литовська Республіка), Технічний університет м.Дрезден (Німеччина), Технічний університет м. Ліберець (Чехія).