Магістрантка спеціалізації «промисловий дизайн» ЧДТУ поділилася власними проєктами з «UA:Черкаси»

13 серпня 2020

До міжнародного дня молоді студентка магістратури спеціальності 022 «дизайн», спеціалізації «промисловий дизайн» кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету Марина Тертишник поділилася з «UA:Черкаси» своїми творчими фаховими досягненнями. Реалізовувати творчі ідеї Марині допомагають викладачі кафедри дизайну: доктор мистецтвознавства, професорка Інна Яковець, кандидат мистецтвознавства, доцент Олександр Луговський, старша викладачка Наталія Чугай та викладач Руслан Савісько.

Юна дизайнерка вважає, що все вийде, якщо йти за своєю мрією.

Не треба боятися змін та експериментів, бо молодість для того і потрібна, щоб віднайти себе, – зазначає Марина Тертишник.

Нинішня магістрантка сподівається, що через кілька років її проєкти впізнаватимуть не лише в Черкасах, а й в Україні. Але попереду ще багато роботи.