Магістри-дизайнери ЧДТУ отримали свідоцтва про реєстрацію авторського права на складений твір

8 квітня 2020

Захист кваліфікаційної роботи магістра – важливий і відповідальний етап, результат успішного виконання здобувачем вищої освіти відповідної освітньої програми. Диплом магістра – це документ, що засвідчує плідність співпраці цілого колективу науково-педагогічних працівників та здобувачів високого звання магістра. Разом із тим, колектив кафедри дизайну спеціалізації «Промисловий дизайн» Черкаського державного технологічного університету докладає зусиль для того, щоб випускники-магістри могли засвідчувати високий рівень підготовки не лише умінням кваліфіковано виконувати роботу за фахом, а й виявляли свій професіоналізм шляхом захисту результатів своєї інтелектуальної творчої діяльності.

Перший такий досвід випускники (грудень 2019 р.) спеціалізації «Промисловий дизайн» Дарина Жога (тема магістерської дипломної роботи «Особливість дизайну екологічного транспортного засобу на прикладі трициклу») та Альона Гребенюк (тема магістерської дипломної роботи «Художньо-конструктивні особливості формоутворення меблів з деревини») отримали за сприяння доктора мистецтвознавства, професора кафедри дизайну Інни Яковець, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри дизайну Олександра Луговського та старшого викладача Наталії Чугай.
     Науковці кафедри щиро бажають, щоб свідоцтва про реєстрацію авторського права на складений твір № 95650 (дата реєстрації 21.01.2020) та № 95651 (дата реєстрації 28.01.2020) Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України стали випускникам перепусткою до успіху.