Моніторинг стейкхолдерів

17 лютого 2020

13 лютого, після вручення дипломів магістрам, кафедра дизайну запросила своїх випускників за круглий стіл до чаю і солодощів. На зустрічі були присутні завідувачка кафедри дизайну, д.т.н., професор Романенко Н.Г., доктор мистецтвознавства, професор Яковець І.О., кандидат мистецтвознавства, доцент Сергеєва Н.В., кандидат мистецтвознавства, доцент Будяк В.В., старший викладач Литовченко Н.М., старший викладач  Шилімова-Ганзенко Л.Г., викладач Стеценко К.М., викладач Саєнко І.Ф. завідувачка лабораторіями Алхімова О.М.

Випускники подякували професорсько-викладацькому складу кафедри за отриманні знання, за родинні умови навчання, поділилися своїми перспективами щодо працевлаштування, висловили побажання з удосконалення навчального процесу й освітньої програми підготовки магістрів спеціальності – Дизайн (за видами), а саме: збільшити обсяг аудиторних годин на засвоєння програм комп’ютерної графіки та мультимедіа.

Працевлаштовані випускники: Заяць Ольга Ігорівна. Столяренко Валерія Романівна, Максимчук Вікторія Вікторівна, Московенко Інна Миколаївна підкрислили відповідність їх освіти потребам та вимогам ринку праці.

Професорсько-викладацький склад кафедри дизайну побажав своїм випускникам міцного здоровья і творчих успіхів.