На кафедрі дизайну ЧДТУ котів малювали кавою

5 березня 2024

27 лютого 2024 року на кафедрі дизайну Черкаського державного технологічного університету пройшов майстер-клас із кавового живопису на тему «Coffee Cat», у якому взяли участь студенти першого курсу груп  ДЗ-33 і ДЗ-32 та другого курсу груп ДЗ-21 і ДЗ-22 освітніх програм «Промисловий дизайн», «Дизайн середовища» та «Графічний дизайн».

На початку заходу викладачка кафедри дизайну ЧДТУ Марина Ткаченко ознайомила учасників із технікою живопису coffee-art, розповіла про необхідні матеріали та інструменти для роботи, представила референси, окреслила тонкощі та секрети різних прийомів.

Також викладачка продемонструвала студентам техніку виконання наочно, прописавши зображення кота кавою в техніці «по мокрому».

Під час заняття кожен студент і студентка самостійно обрали «свого» кота для опрацювання кавою. Дехто малював власного домашнього улюбленця.

Учасники вправлялися у цікавій техніці, малювали котів та спілкувалися, жартували, заряджаючись позитивним настроєм та кавовим ароматом.

Кращі роботи будуть представлені на тематичній виставці до дня захисту тварин.