На кафедрі дизайну ЧДТУ продовжуються захисти дипломних проектів бакалаврів за спеціальністю 022 –Дизайн

19 червня 2020

17 червня на кафедрі дизайну Черкаського державного технологічного університету продовжилися захисти дипломних кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності «Дизайн».

Не зважаючи на карантин і неможливість працювати в швейній лабораторії закладу, дизайнери одягу Монархова Анастасія, Дудник Аліна, Карахім Вікторія та Карпуніна Діана відшили в матеріалі моделі зі спроектованих авторських колекцій. Їх демонстрація з музичним супроводом відбулася під час захисту. Приємно вразили комісію складністю крою, оригінальністю оздоблення та декорування, різноманітністю асортименту вбрання.

Якщо модельєри реалізовують власні ідеї, то студенти інших спеціалізацій, зокрема, і дизайнери середовища, виконували проекти для реальних замовників.

Дипломний проект студентки групи ЗДЗ-52 Чубар Тетяни Іванівни «Дизайн-проект інтер’єрів для дошкільного закладу в с. Медведівка» став практичною відповіддю на реальні потреби громади, які з’ясувалися у ході проведених ЧДТУ заходів під гаслом «Вчись! Працюй! Живи на Черкащині!». Керівник проекту: старший викладач кафедри Шилімов Сергій Анатолійович.

Ще одне реальне замовлення і результат тісної співпраці у межах регіону – проект студентки групи ДЗ-62 Марової Марії Олегівни «Дизайн-проект інтер’єрів спортивного комплексу «Черкаські мавпи». Сучасна триповерхова будівля комплексу розташована на території школи №18 міста Черкаси і призначена для тренувань юнацької збірної відомого баскетбольного клубу. Керівник проекту: кандидат мистецтвознавства, доцент кафедру дизайну Сергеєва Наталія Вікторівна.

Не зважаючи на карантинні ускладнення, студентки у повному обсязі справилися із поставленими завданнями на «відмінно», отримали цікавий та корисний досвід й планують своє подальше навчання у магістратурі.