На кафедрі дизайну ЧДТУ пройшла лекція-тренінг «Розробка та обґрунтування бізнес-проєктів»

1 грудня 2023

У листопаді 2023 року на кафедрі дизайну Черкаського державного технологічного університету кандидатка наук з державного управління, доцентка Наталія Ільченко провела лекцію-тренінг «Розробка та обґрунтування бізнес-проектів». Слухачами лекції стали студенти четвертого курсу освітнього рівня «бакалавр» та першокурсники рівня магістр.

За домовленістю сторін, передбачається проведення циклу лекцій, які будуть умовно поділені на декілька частин: Епізод 1: «Чому?»;  Епізод 2: «А що буде якщо?»; Епізод 3: «Ціна питання?».

Випускники кафедри дизайну мають володіти фаховими компетенціями, що передбачають фінансову складову: здатність досягати успіху в професійній кар’єрі; володіти підприємницькими навичками для провадження дизайн-діяльності; вести ефективну економічну діяльність у сфері дизайну; створювати затребуваний на ринку та суспільно відповідальний продукт дизайну (товари і послуги); переконливо демонструвати споживачу привабливу культурну цінність та економічну вартість створеного креативного продукту.

Окрім цього, студентам наочно демонструються міждисциплінарні зв’язки, що є однією зі складових професійного становлення та кар’єрного успіху.

– Для кафедри дизайну та Черкаського державного технологічного університету такі заходи важливі тим, що вибудовуються шляхи ефективного використання внутрішнього наукового потенціалу нашого закладу,  – зазначила завідувачка кафедри дизайну ЧДТУ, професорка Інна Яковець.

Лекційний матеріал супроводжувався демонстрацією ілюстрацій та відео, що сприяло кращому сприйняттю матеріалу.

Запропонована інформація буде корисною для студентів під час розробки концепції дипломних проєктів та інших проєктних завдань.