На кафедрі дизайну ЧДТУ пройшов екзаменаційний перегляд студентських робіт освітньої програми «Дизайн середовища»

14 травня 2022

На кафедрі дизайну факультету комп'ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Черкаського державного технологічного університету відбувся екзаменаційний перегляд студентських робіт весняної сесії 2022 року освітньої програми «Дизайн середовища», яка включає в себе розробку: ландшафтних ділянок та композицій; ансамблів малих архітектурних форм та міського обладнання; функціонально-естетичного вирішення приміщень та їх предметного наповнення (меблів, конструкцій для експозицій, елементів освітлення, декоративно-прикладного оздоблення тощо).

На перегляді, що проходив на платформі ZOOM, четвертокурсники продемонстрували роботи з дисциплін: «Дизайн проєктування», «Дизайн презентації», «Візуальні комунікації в дизайні середовища».

Викладачі кафедри дизайну ЧДТУ: завідувач кафедри дизайну, професор Інна Яковець, кандидат технічних наук, доцент Мекурія Демессіє, кандидат мистецтвознавства, доцент Олександр Луговський, викладач Руслан Савісько, які брали участь в екзаменаційному перегляді, високо оцінили професіоналізм студентів та креативний підхід до втілення творчих ідей.