На кафедрі дизайну ЧДТУ пройшов майстер-клас із об’ємної анімалістичної композиції

29 грудня 2023

На кафедрі дизайну Черкаського державного технологічного університету, відповідно до плану наукового гуртка «Робота в матеріалі» та «Об’ємне моделювання» (освітні програми «Дизайн середовища» та «Промисловий дизайн»), пройшов майстер-клас на тему «Об’ємна анімалістична композиція».

На початку заходу доцент кафедри Мекуріа Келкай Демессіе представив тему проведення майстер класу, необхідні матеріали та інструменти для цього, а також вимоги до фінального результату. Своєю чергою старший викладач Сергій Шилімов розповів та продемонстрував студентам техніку виконання об’ємної анімалістичної композиції, доцент Олександр Луговський зауважив необхідність заохочення авторів найкращих робіт, а доцентка Наталія Чугай асистувала у проведенні майстер-класу.

Під час практичного заняття учасники вправлялися у створенні «об’ємної анімалістичної композиції» із  білого та кольорового паперу,  спілкувалися і переймали досвід фахівців у галузі об’ємного моделювання декоративних фігур для оформлення інтер’єрів будівлі та міського архітектурного середовища.