На кафедрі дизайну ЧДТУ пройшов тематичний майстер-клас зі створення арт-об'єктів

1 листопада 2021

Студенти освітньої програми «Дизайн середовища» кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету, в межах наукового гуртка, взяли участь у майстер-класі зі створення арт-об’єктів із різнокольорового пластиліну.

Тематичний майстер-клас мав на меті вдосконалити майстерність студентів у створенні арт-об'єктів для оздоблення міського середовища малими об'ємними формами. З етапами розробки ескізів та технікою створення моделей арт-об'єктів студентів ознайомили викладачі сектору «Дизайн середовища» доцент кафедри дизайну Мекурія Демессіе та старший викладач Сергій Шилімов. Упродовж роботи студенти охоче виконували вправи та удосконалювали свою майстерність у створенні творів мистецтва в об’ємі.