На кафедрі дизайну ЧДТУ відбувся екзаменаційний перегляд студентських робіт зимової сесії 2021 року

29 грудня 2021

На кафедрі дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Черкаського державного технологічного університету відбувся екзаменаційний перегляд студентських робіт зимової сесії 2021 року.

На перегляд були представлені роботи, в яких студенти 1, 2, 3, 4 курсів освітньої програми «Графічний дизайн» розкрили свій творчий потенціал в графічних техніках, основах проєктної графіки тощо.  На перегляді показані роботи студентів з дисциплін: «Вступ до фаху дизайнера графіка», «Рисунок», «Живопис», «Кольорознавство і основи проєктної графіки», «Дизайн проєктування», «Дизайн плакат», «Шрифтове мистецтво», «Комп'ютерна графіка», «Графічні техніки», «Основи фотографіки і анімації» та ін.  

Графічний дизайн передбачає підготовку фахівців із розробки фірмового стилю, товарних знаків, оформлення упаковки, рекламних і соціальних плакатів, дизайну книжних та періодичних видань. Отримані знання можуть бути застосовані в рекламних агентствах, видавництвах, редакціях журналів і газет, у поліграфічних фірмах та на підприємствах, при створенні спецефектів на кіностудіях та телеканалах, у дизайні комп'ютерних ігор тощо. 

Колектив кафедри дизайну ЧДТУ вітає студентів з успішним екзаменаційним переглядом.                                                                                                                                                                                                                      

                                                      

 

 

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!