На кафедрі дизайну ЧДТУ виготовляли новорічні іграшки й опановували техніку витинанки

21 грудня 2021

 

В грудні 2021 на кафедрі дизайну (сектор Графічний дизайн) Черкаського державного технологічного університету пройшов майстер-клас із виготовлення новорічної іграшки і вивчення можливостей техніки витинанки.  

Усі з нетерпінням очікують Новий рік, головною прикрасою якого є новорічна ялинка. Для того, щоб прикрасити зелену красуню яскраво і оригінально, за планом наукового гуртка здобувачів вищої освіти  «Графічні техніки і комп’ютерна графіка», на кафедрі дизайну (сектор Графічний дизайн) ЧДТУ пройшов майстер-клас із виготовлення новорічної іграшки і вивчення можливостей техніки витинанки.  Вступну бесіду про техніку витинанки провела керівниця гуртка професорка кафедри дизайну ЧДТУ Олена Храмова-Баранова. Старша викладачка кафедри дизайну ЧДТУ Ірина Саєнко провела майстер-клас і розповіла основні технологічні засоби, композиційне вирішення, зображення зооморфних і рослинних символів у живописній техніці витинанки, а також виготовлення новорічної іграшки з різних матеріалів.  У проведенні майстер-класу Ірині Саєнко допомагали викладачки кафедри дизайну ЧДТУ Вікторія Шкребтій і Яна Вискварка. 

Студенти та інші учасники події з задоволенням виконували вправи для тренування в техніці витинанки і виготовляли новорічні прикраси. Майстер-клас пройшов весело і в атмосфері творчості.

Кафедра дизайну Черкаського державного технологічного університету бажає усім щасливого Нового року і має надію, що власноруч створені іграшки принесуть позитивні емоції, адже кожна іграшка закарбувала дотик майстра.

     

       

   

        

  

 

            

           

            

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!