На кафедрі дизайну ФКТМД Черкаського державного технологічного університету відбулася Посвята в студенти першокурсників

15 вересня 2021

На кафедрі дизайну ФКТМД Черкаського державного технологічного університету на початку навчального року, в перші осінні дні, традиційно відбулася Посвята в студенти першокурсників. Цьогоріч до потужної сімї дизайнерів приєдналися студенти першого та другого курсів. Поїздка до лісу, приготування запашної каші, різноманітні командні конкурси та ігри, квести, цікаві фотосесії зробили це свято незабутнім для кожного студента.

«Щиро вітаю зі вступом до нашого університету та до нашої кафедри! Вчіться із задоволенням, набувайте нових знань для майбутньої професії», — такими словами привітала студентів завідувач кафедри дизайну Інна Яковець.

Р.S. Додаткові фотографії можна отримати на файлообміннику Fex.Net в семиденний термін за посиланням: