На кафедрі дизайну ФКТМД Черкаського державного технологічного університету успішно пройшов захист кваліфікаційних робіт магістрів

20 грудня 2021

16 грудня 2021 р. на кафедрі дизайну ФКТМД Черкаського державного технологічного університету продовжилися захисти дипломних кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 022 Дизайн.

На другий день до захисту були представлені 10 робіт за трьома напрямами: графічний дизайн, промисловий дизайн та дизайн середовища.

Екзаменаційну комісію очолила кандидат мистецтвознавства, доцент, Заслужений діяч мистецтв України, директор Черкаського обласного художнього музею Ольга  ГЛАДУН.

— Сьогодні настав важливий момент підведення підсумків  вашого навчання в університеті. Випускники цього року радували своїми творчими успіхами та досягненнями. Бажаю всім вдалого захисту! — з вітальним словом до магістрантів звернулася доктор мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри дизайну Інна ЯКОВЕЦЬ.

З побажанням успішного захисту дипломів магістрантам та подякою викладачам за  якісну підготовку майбутніх спеціалістів завітав на захист кандидат технічних наук, доцент, декан ФКТМД Микола ПІДГОРНИЙ. — Кафедра дизайну завжди була окрасою всього факультету, — зазначив Микола Володимирович.

Цьогоріч всі студенти продемонстрували високий рівень підготовки та захистили свої кваліфікаційні роботи з відмінними оцінками.
            Дипломи з відзнакою ЕК отримали проєкти студенток групи мДЗ-61 Кудревич Вікторїї: Проєктно-художні засоби в дизайні інтерактивних підручників» /керівник: д.і.н., професор Храмова-Баранова О.Л./ та Мусатенко Анастасії:
«Естетика акцидентного шрифту за мотивами архітектурних пам’яток міста Черкаси» /керівник:д.т.н., професор Романенко Н.Г./.

Студенти висловили слова вдячності викладачам, співробітникам та друзям за незабутні роки навчання на кафедрі дизайну ЧДТУ.

Подивитися та скопіювати більше фото можна протягом тижня на файлообміннику fex.net за посиланням: https://fex.net/uk/s/knzvvxn