На кафедрі дизайну ФКТМД Черкаського державного технологічного університету відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності 022 Дизайн

17 травня 2022

16 травня 2022 року відбувся попередній захист дипломів бакалаврів у студентів спеціальності 022 Дизайн.

До розгляду були представлені роботи студентів за трьома напрямами: «Графічний дизайн», «Дизайн середовища», «Промисловий дизайн» та «Дизайн одягу».

Довгоочікувана офлайн-зустріч зі студентами продемонструвала, що, незважаючи на ускладнені умови навчання, неможливість працювати безпосередньо в аудиторіях з викладачами, студенти у повному обсязі отримали необхідні знання та набули професійні навички, про що свідчили їх цікаві доповіді.

Активну участь при обговоренні представлених робіт прийняли викладачі кафедри дизайну: д.мист., доцент, завідувач кафедри дизайну Яковець І.О., д.т.н., професор Романенко Н.Г., д.і.н., професор Храмова-Баранова О.Л., к.т.н., доцент Демессіе М.К., к.мист., доцент Луговський О.Ф., к.мист., доцент Чугай Н.М. та ст.викладач Бердник А.П.