Наукова робота. Графічний дизайн. Промисловий дизайн

10 травня 2019

Підготовка фахівців кафедри дизайну ЧДТУ базується на загальних програмах з фундаментальних дисциплін: академічного рисунку та живопису, історії мистецтв, композиції та проектної графіки, системного дизайн-проектування, сучасних досягнень науки з природознавчих дисциплін, що дає можливість готувати висококваліфікованих бакалаврів і магістрів з дизайну. Кафедра дизайну Черкаського державного технологічного університету презентує нові науково-методичні видання (2018-2019 н.р.) провідних фахівців кафедри, а саме:

1.     МОНОГРАФІЯ Яковець І.О. «ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ ХХІ СТОЛІТТЯ»

2.     НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК Храмової-Баранової О.Л. (у співавторстві) "ІСТОРІЯ ЗАХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОГО МИСТЕЦТВА" (ISBN-978-966-602-263-2)

3.     НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК Романенко Н.Г. «Дизайн-проектування предметно-просторового середовища»

4.     НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК Храмової-Баранової О.Л. «Візуальна культура в дизайні інформаційного простору»

5.      МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Яковець І.О., Литовченко Н.М. до виконання випускної роботи бакалавра для студентів спеціальності 6.020207   «Дизайн»

6.     МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ з дисципліни «Шрифтове мистецтво» (Храмова-Баранова О.Л., Галицька О.В.)

7.     МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ з дисципліни «Ергономіка» (Яковець І.О., Литовченко Н.М.)

8.     МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ з дисципліни «Дизайн плакат» (Храмова-Баранова О.Л., Зайцева В.С., Деркач С.П.)

Видання можна переглянути в репозиторії ЧДТУ, що зберігає і дозволяє легкий і відкритий доступ до всіх видів цифрового контенту, включаючи текст, зображення, анімовані зображення тощо.