Персональна виставка творчих робіт Малорода Г.В.

23 грудня 2015

Персональна виставка творчих робіт викладача кафедри Дизайну Малорода Григорія Володимировича

22 грудня в Черкаському обласному краєзнавчому Музеї «Кобзаря» Т.Г.Шевченка відбулося відкриття виставки творчих робіт викладача кафедри Дизайну Малорода Григорія Володимировича.

Відкрила виставку завідувач Музею, заслужений працівник культури України, Шарапа Ольга Михайлівна, надавши присутнім інформацію про художню творчість Григорія Малорода, його освіту та коротеньку жанрову характеристику виставлених 52 робіт.

З привітання до колеги звернулася завідувач кафедри Дизайну, доктор технічних наук, професор Романенко Наталія Григорівна, яка підкреслила багатожанровість виставлених робіт, авангардний зміст яких притягує увагу й заставляє мислити.

Із словами подяки до художника звернувся директор Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Торба Павло Васильович, де Григорій Малород вчить образній творчості майбутніх вступників до ЧДТУ.