Поїздка до «Зерноленду»

7 листопада 2018

Поїздка до «Зерноленду»

Студенти кафедри дизайну 2.11.2018 р., за підтримки профспілкового комітету ЧДТУ, відвідали просвітницько-розважальний комплекс «Зерноленд», що знаходиться в селі Івківці Чигиринського району. Заснований істориком Назаром Лавріненком на базі старої будівлі ферми, комплекс включає в себе: етнографічний музей, кузню, пекарню та відтворені форми для розваг на свіжому повітрі. Студентам випала можливість також зайнятися гончарством, зробити власноруч ляльку-мотанку, долучитися до приготування хліба.

Найбільшу зацікавленість викликала спортивно-оздоровча частина комплексу: настільні ігри, катання на конях, ходіння на ходулях, похід на Семидубову гору, де, за місцевими легендами, перепоховано Богдана Хмельницького. Ознайомившись з традиціями козацького хліборобського краю, студенти задоволені повернулися у Черкаси.