Роботи студенток-дизайнерок ЧДТУ увійшли до Каталогу «Упаковка майбутнього 2022»

27 травня 2022

Перший досвід учасника всеукраїнського конкурсу отримали студентки другого курсу кафедри дизайну освітньої програми «Графічний Дизайн» Черкаського державного технологічного університету Катерина Крихтіна  та Лілія Іваній. Своїми роботами студентки представили Черкаський державний технологічний університет на ХХІV Всеукраїнських конкурсах «Українська зірка упаковки 2022», «Українська етикетка 2022» та «Упаковка майбутнього 2022», що відбулися у квітні цього року. Роботи студенток «Теплі обійми» (авторка Катерина Крихтіна) та «Припудрити носик» (авторка Лілія Іваній) потрапили до Каталогу зразків упаковок і етикеток за номінацією, визначеною для студентів – молодих дизайнерів, нашої гордості та надії на майбутнє «Упаковка майбутнього 2022».

Організатором конкурсу виступив Клуб пакувальників України. Засідання журі проводилося в режимі онлайн 21 квітня 2022 року. Цьогоріч уперше серед журі конкурсів, окрім фахівців з України, були і представники Польщі та Латвії. Тому участь студентів у таких заходах є важливим елементом професійного становлення з огляду на те, що цей Каталог надіслано Польській палаті пакування та Латвійській пакувальній асоціації для розповсюдження серед виробників харчової та промислової продукції Польщі та Латвії.

Керівником представлених студентських робіт від кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету є кандидат мистецтвознавства, доцент Олександр Луговський.

Черкаський державний технологічний університет вітає фіналісток і керівника!