Співпраця студентів та викладачів кафедри дизайну ЧДТУ з комунальним закладом «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна Добра»

16 грудня 2020

У межах співпраці між Черкаським державним технологічним університетом та комунальним закладом «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра» Черкаської обласної ради» студенти-дизайнери (освітня програма «Промисловий дизайн») та викладачі кафедри дизайну розробили і реалізували черговий соціальний проєкт.

Дизайн-ідея нової спортивної зали для дітей з особливими освітніми потребами належить студенці 3 курсу групи ДЗ-83 Марії Кліменюк. У втіленні проєкту взяли участь першокурсники групи ДЗ-03 Іван Риндя, Алла Бикова, Олександр Боть, студенти другого курсу групи ДЗ-93 Данило Журавель і Герман Демидовський. Під керівництвом завідувачки кафедри дизайну ЧДТУ, доктора мистецтвознавства Інни Яковець до  роботи активно долучилися: старша викладачка Наталія Чугай, майстер виробничого навчання художник Олександр Шепеньков і доцент кафедри, кандидат мистецтвознавства Олександр Луговський.

8 грудня 2020 відбулося офіційне відкриття спортивної зали, на якому був присутній ректор ЧДТУ Олег Григор, завідувачка кафедри дизайну ЧДТУ Інна Яковець, доцент кафедри Олександр Луговський та студенти-дизайнери: Олександр Боть, Алла Бикова, Данило Журавель, Іван Риндя. Після урочистого відкриття вихованці  навчально-реабілітаційного центру «Країна Добра» провели перший урок фізичної культури в оновленій спортзалі. Принагідно директорка центру Ірина Зганяйковручила ректору ЧДТУ Олегу Григору Подяку для колективу Черкаського державного технологічного університету за підтримку ініціатив навчально-реабілітаційного центру «Країна Добра», а Інна Яковець отримала Подяку для колективу кафедри дизайну за розробку та реалізацію дизайн-проєкту нової спортивної зали.

Після офіційних заходів директорка навчально-реабілітаційного центру «Країна Добра» Ірина Зганяйко провела гостям Черкаського державного технологічного університету екскурсію оновленими модернізованими приміщеннями Центру.

Представники кафедри дизайну ЧДТУ, використовуючи свій професійний досвід, активно долучаються до здійснення місії навчально-реабілітаційного центру «Країна Добра» – допомогти кожній дитині з особливими потребами усвідомити сенс свого життя, адаптуватися та інтегруватися у суспільстві,  усвідомлюючи, що для цього необхідно створити організаційні, науково-методичні, інформаційні, ресурсні умови, які сприяють всебічному розвитку особистості, задоволенню інтелектуальних, творчих, емоційних та соціальних потреб.