Студент ЧДТУ став переможцем конкурсу дизайн-проектів перспективного літального апарату

31 жовтня 2019

На базі Класичного приватного університету проходив конкурс студентських дизайн-проектів пов'язаних з авіатематикою, організаторами якого виступили ДП «Івченко-Прогрес» спільно з Класичним приватним університетом. Подія  була присвячена 70-річчю легендарного конструкторського бюро, де було створено немало передових авіаційних двигунів. У конкурсі взяла участь велика кількість студентів з різних міст і навчальних закладів, що надало йому статус всеукраїнського, а серед членів журі були викладачі Класичного приватного університету, а також провідні конструктори ДП «Івченко-Прогрес», зокрема і генеральний конструктор, керівник КБ Ігор Кравченко.

Активну участь у конкурсі взяв і студент (нині випускник) спеціалізації «промисловий дизайн» Черкаського державного технологічного університету Євген Остапов (керівник професор Інна Яковець).

Конкурсантам було запропоновано спроектувати літальні апарати різних конструкцій та методів пересування (літаки, гелікоптери, екраноплани тощо), де учасники могли повною мірою проявити свої творчі здібності та конструкторські навички. Журі оцінювало роботи за такими критеріями як інноваційність, естетичний вигляд, ергономічність та рівень конструкторського і технологічного рішення.

У результаті кропіткої і натхненної праці були представлені доволі цікаві конкурсні роботи, які порадували різноманітністю конструкцій, дизайном і методами виконання. Проекти учасників були представлені в холі Класичного приватного університету до уваги відвідувачів.

За підсумками оцінювання журі конкурсних робіт, студент кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету Євген Остапов  виборов перше місце.