Студенти ЧДТУ долучаться до оновлення інтер’єрів Черкаської міської центральної бібліотеки імені Лесі Українки

4 березня 2019

1 березня відбулася зустріч представників кафедри дизайну ФКТМД Черкаського державного технологічного університету з керівництвом міської центральної  бібліотеки ім. Лесі Українки. Колектив закладу в особі директора Тетяни Якимівни Дубової, заступника директора Лариси Василівни Безуглої, голови профспілки й завідувача відділу організаційно-методичної роботи Олени Львівни Шор, працівників відділів обслуговування ЦБС поділилися планами щодо реорганізації приміщень бібліотеки в сучасний культурно-інформаційний простір. Вже й сьогодні тут проводяться численні заходи у вигляді тематичних виставок, семінарів, лекцій, флешмобів. Проте, більш продумане зонування та відповідне обладнання, на думку колективу, дозволили б залучити більшу кількість відвідувачів – представників мало мобільних груп населення, родин з дітками дошкільного та шкільного віку й стати тим культурно-дозвіллєвим центром, який відповідає сучасному рівню соціальної адаптації, освіти та самоосвіти його користувачів.

Окреслені побажання стануть опорними завданнями розробки дизайн-проекту інтер’єрів бібліотеки, який буде представлено найближчим часом. Керівник освітнього напряму «Дизайн середовища» Наталія Вікторівна Сергеєва зауважила: «Це вже не перша соціально відповідальна робота кафедри дизайну, яка, передусім, цікава для нас власними перспективами практичного впровадження. Співпало, що наразі нашим студентом магістратури Сергієм Юрійовичем Нестеренком здійснюється дослідження впливу інформаційних технологій як одного з важливих засобів формування інтер’єрів сучасних бібліотек на прикладі саме Черкаської міської центральної бібліотеки імені Лесі Українки. Тож, скоро побачимо, що вийде у результаті такого науково-практичного досвіду».