Студенти ЧДТУ стали переможцями чемпіонату Черкас зі стрільби з лука

30 червня 2020

26-28 червня 2020 року відбувся відкритий чемпіонат м. Черкаси зі стрільби з лука. Це перші змагання зі стрільби з лука, що відбулися у місті після карантину, які показали результати дистанційних тренувань в умовах карантину. У чемпіонаті брали участь близько 60 спортсменів Черкаської області. Студент будівельного факультету Черкаського державного технологічного університету спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» групи Б-91 Руслан Чумак змагався в найскладніший віковій категорії «дорослі» з членами збірної команди України та призерами чемпіонатів та кубків Європи.

В найзапеклішій боротьбі Руслан Чумак посів 2 місце на чемпіонаті м. Черкаси. 1 місце на чемпіонаті виборола студентка факультету комп'ютеризованих технологій, машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університету спеціальності «Графічний дизайн» групи ДЗ-71 Єлизавета Сікало

Наші студенти успішно поєднали складання заліків та іспитів під час сесії в університеті з підготовкою до спортивних змагань.