Студенти-дизайнери ЧДТУ опановують дистанційне навчання

27 березня 2020

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  на період  з 12 березня до 24 квітня поточного навчального року в Черкаському державному технологічному університеті запроваджено карантин. Але, не зважаючи на це, навчання студентів не зупинилося, а продовжується в дистанційному режимі.
     Студенти спеціальності «Дизайн» Черкаського державного технологічного університету за допомогою електронної пошти, в телефонному режимі, операційних систем Viber та Skipe спілкуються з викладачами і опрацьовують теоретичний матеріал, виконують практичні  й практично-творчі завдання.

Згідно з розкладом занять студенти отримують лекційні матеріали, завдання на семінарські та практичні заняття. Матеріалу достатньо для опрацювання і засвоєння відповідних дисциплін. Паралельно студенти опановують систему дистанційного навчання.

Хоча розклад такої роботи відрізняється від традиційного, особливо для спеціальностей творчого спрямування, проте всі завдання мають чітко встановлені терміни виконання і студенти стараються їх притримуватися,  зазначає  студентка магістратури спеціальності «Дизайн» ЧДТУ Дар’я Серова.