Студенти-дизайнери ЧДТУ презентували наукові дослідження з розвитку дизайну в Україні

25 грудня 2023

21 грудня 2023 року на кафедрі дизайну Черкаського державного технологічного університету студенти магістратури влаштували конкурс наукових досліджень розвитку дизайну різних регіонів України.

Упродовж сьомого семестру навчання студенти четвертого курсу, засвоюючи курс Історії світового дизайну, досліджували становлення і розвиток дизайну, зокрема і в Україні. За підсумками власного аналізу вибраного регіону України молодь сформувала своє бачення розвитку дизайну у вигляді плакату або колажу; роботи, представлені на форматі А1, взяли участь у конкурсі.

Презентація наукових досліджень, які майбутні дизайнери виконували під керівництвом професорки кафедри дизайну Наталії Романенко, за активною участю завідувачки кафедри дизайну Інни Яковець, пройшла в дружній і творчій атмосфері. До обговорення активно долучилися доценти кафедри Юрій Борисов, Олександр Луговський і Наталія Чугай.

Експерти – студенти магістратури освітньо-професійної програми «Дизайн і візуальна культура» Катерина Канюк, Олена Мороз і Єгор Добровольськийвідзначили роботи: Анни Сторчеус– 1 місце; Лесі Тарахтій– 2 місце; Анастасії Коваль– 3 місце, які одержали потрібні для  навчального процесу цінні подарунки. Лілія Іванійта Анастасія Ковальотримали грошові премії за змістовність і оригінальність колажів.

Багаторічна практика залучення студентів магістратури до здійснення експертної оцінки та коригування електронних варіантів робіт студентів дає свої позитивні результати. Студенти бакалаврату підвищують свій професійний рівень, студенти магістратури – набувають педагогічного досвіду.