Студенти-дизайнери взяли участь в мистецькому онлайн-заході «Пандемія: самозахист, свідомість, самоізоляція»

1 липня 2020

Студенти кафедри дизайну стали учасниками Всеукраїнської онлайн арт-виставки-конкурсу «Пандемія: самозахист, свідомість, самоізоляція», що проходила у Харківському національному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди.

Мета виставки – пошук і підтримка обдарованої студентської молоді; популяризація різних жанрів арт-мистецтва; розвиток критичного мислення, популяризація здорового способу життя та  розвиток уміння знаходити шляхи вирішення складних проблем.

Проєкти подавалися у таких номінаціях: живопис, графіка, фотографія, плакати, декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво (вишивка, витинанка, бісероплетіння, лялькарство, канзаші, квілінг, вироби з природного матеріалу.

Студенти спеціалізацій «промисловий дизайн» і «графічний дизайн» Черкаського державного технологічного університету представили шість робіт у номінації «плакат».

Плакати на тему: «COVID – 19» представили студенти магістратури спеціалізації «промисловий дизайн», гр.МДЗ-53:

Запутряєв Євгеній диплом ІІІ ступеня;

Рубан Юлія – диплом «приз глядацьких симпатій»

Керівник: д.мист., професор кафедри дизайну Яковець І.О.

Студенти спеціалізації «графічний дизайн» гр.ДЗ-61 представили такі роботи:

Бережна Маруся: плакати «EGO Паніка» диплом – «за оригінальність»

Керівник: ст. викладач кафедри дизайну, Деркач С.П.

Мусатенко Анастасія: плакат «Global COVID-19»

Керівник: ст. викладач кафедри дизайну, Гладкова І.П.

Манько Каріна: плакат «Global Pandemic»

Керівник: д.і.н., професор, Храмова-Баранова О.Л.