Студенти кафедри дизайну ЧДТУ проходять практику в КП «ОБЛАРХБЮРО» Черкаської обласної ради

1 лютого 2024

Студенти групи ДЗ-32 освітньої програми «Дизайн середовища» з керівником практики – доцентом кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету Демессіе Мекуріа Келкай у межах технологічної практики побували на базі практики КП «ОБЛАРХБЮРО» Черкаської обласної ради в місті Черкаси.

Очільниця підприємства Юлія Воєвода, головний архітектор проєктів Сергій Дем’яненко та архітектор Іван Колода поінформували молодь про організацію проєктних робіт, комп’ютерні програми Archicad для виконання проєктів, показали виконані проєктні роботи на замовлення клієнтів, ознайомили із державними нормативними документами, що регламентують сфери діяльність проєктних робіт.

Студенти мали можливість поставити запитання, поспілкуватися з фахівцями, перейняти досвід архітекторів-практиків. Найбільше дизайнерів цікавили питання як отримати проєкти на замовлення та в яких комп'ютерних програмах краще їх виконувати.

Ознайомившись зі специфікою проєктних робіт у галузі архітектурно-дизайнерського проєктування, здобувачі освіти накопичили первинний практичний досвід, необхідний для їхньої подальшої професійної діяльності, а також навчилися впроваджувати теоретичні знання на практиці.