Студентка Черкаського державного технологічного університету ІІ курсу спеціальності «дизайн» Єлизавета Сікало стала срібною призеркою Чемпіонату Європи зі стрільби з лука

4 березня 2019

Студентка Черкаського державного технологічного університету ІІ курсу спеціальності «дизайн», майстер спорту України, вихованка КДЮСШ №2 ЧМР Єлизавета Сікало стала срібною призеркою Чемпіонату Європи зі стрільби з лука в приміщенні у командних змаганнях разом з львів’янками Жанною Наумовою, Олександрою Кукурузяк. Дівоча юніорська збірна України поступилася у фіналі своїм одноліткам, росіянкам з рахунком 0:6.
Континентальна першість Європи 2019 року зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів проходила з 27 лютого по 02 березня у турецькому місті Самсун. За найвищі нагороди європейського чемпіонату змагалися понад 180 кращих лучників старого світу, які представляли команди 25 країн нашого континенту.
Вітаємо Єлизавету та її тренера Наталю Калініченко з перемогою та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!