Свято моди «Fashion day»

27 жовтня 2015

Після тривалої кількарічної перерви у Черкасах знову відбулося свято моди «Fashion day»! Талановиті, творчі, такі патріотичні та з активною громадською позицією Віктор Черкаський і Віктор Антоненко, вкотре нагадали містянам про те, що «Краса рятує світ»!!!

Покази відбулися в приміщенні спорткомплексу «Будівельник». До відомих дизайнерів доєдналися й молоді – Світлана Шамрай та Ірина Дика. Всі дизайнерські колекції демонструвалися з виробами Ювелірного дому «ZARINA». Програма заходу видалася насиченою й яскравою. Кошти  від проведення заходу будуть використані на допомогу бійцям АТО.

Для колективу викладачів спеціалізації «Художнє моделювання одягу» кафедри дизайну ЧДТУ це свято стало подвійним!!! Зверніть увагу:

-  випускники кафедри Ганна Бордунос – дизайнер і Тетяна Патлань – конструктор ТМ «В. Черкаський» вже декілька років плідно працюють в команді Віктора Черкаського;

-  випускниця кафедри Світлана Шевченко і студентка другого курсу Анастасія Назаренко – демонстрували на подіумі всю цю красу!

-  студентки третього, четвертого та п’ятого курсів Марія Корнух, Юлія Кривко, Ольга Пальонна, Лілія Литвиненко та Олена Ганус  буди волонтерами події та працювали у фойє та залі.

-  наша колега – головний конструктор Хутрової фабрики «АНТ» В. Антоненка, Хутка Тетяна Степанівна була увесь час зайнята за кулісами. Її досвід, любов і відданість професії закарбувалися нашим студентам назавжди!

В залі також було чимало наших випускників – Вікторія Сергієнко (Будяк), Леся Солодова, Лариса Шейх та інші, які вдосконалюються професійно, як конструктори і дизайнери, на різних підприємствах галузі та в численних ательє міста.

«Наші» були повсюди – на подіумі, в залі, серед дизайнерів і моделей, – ЗНАЙ НАШИХ!!! Дівчата, Ви НАЙКРАЩІ!!! Успіхів нам всім!